O nás

Jsme společnost, která si klade za cíl naučit spotřebitele, než koupí svůj nový vůz, využít veškerých možností na trhu, jak kupovaný vůz prověřit, zda je jeho deklarovaná historie skutečná (pravdivá).

Společnost několik let sledovala prodeje poškozených vozidel v celé Evropě a na základě těchto zkušeností a nasbíraných dat jsme vytvořili algoritmus pro vyhledávání shody vozidel, a to především bez nutnosti porovnání VIN kódu, který je v západní Evropě považován za osobní údaj a bohužel se při prodejích takových vozidel většinou neuvádí. Právě proto jsme se soustředili hlavně na trh s vozidly pocházejícími především ze západní Evropy, kde renomované společnosti jako např. CEBIA mají minimální objem dat o těchto vozidlech, a to právě kvůli absenci vyhledávání vozidel bez VIN kódu.

Denně monitorujeme tisíce nových vozidel, a to pouze v kategorii poškozených, kterých se každý den v celé Evropě uvede na trh přes 3000. Samozřejmě klademe důraz hlavně na státy, jako je Německo, Itálie, Nizozemsko, Rakousko, Belgie, Švýcarsko a Francie, odkud se k nám importuje největší objem individuálně dovezených vozidel.

Naším cílem je poskytnout na trhu s ojetými vozidly kvalitní službu, která zahrnuje prověření vozidel v jednotlivých druzích poškození, a při nalezené shodě, jako jsou např. karoserie, pohonná jednotka, barva vozu a interiéru, rok výroby, původ vozidla, datum importu a prodeje z původní a v neposlední řadě porovnání výbavy.